Vardar Deri Makinalari
  •   info@vardarderimakinalari.com
  •   0 (232) 376 83 58

                                                                        

     

   Vardar Deri Makinaları 15 yıllık deneyim ile 1996 yılında kuruldu. Firmanın ilk yıllarında, ikinci el makinalar revize ve tamiri yapılıyordu. Bugün 35 yıllık deneyim ve bilgisiyle Vardar Deri Makinalari halen ikinci el makinalari revize etmenin yanında yeni deri makinalari üretmekte ve özel otomatik sistemler geliştirmektedir. Ürün yelpazesi deri işlentisinin her aşamasındaki makinalari kapsar.

  Üretilen deri makinalarının %60 ını Türkiye’den Rusya, İsrail, İran, Malezya, Suudi Arabistan, Endonezya, Lübnan, Ürdün, Suriye, Romanya, Kenya, Bulgaristan, Güney Afrika, Senegal, İtalya, ABD, Yunanistan, Pakistan ve Yeni Zelanda gibi tüm dünya ülkelerine ihraç ediyor.

YAVUZ VARDAR KİMDİR?

          Vardar Deri Makinalarının kurucusu ve yöneticisi, Yavuz Vardar makine kariyerine 1983 yılında bir deri makinalari firmasında çırak olarak başladı. 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle 1996 yılında soyadını taşıyan bu firmayı kurdu. Halen çalışanlarıyla birlikte çalışmakta ve bilgilerini paylaşmaktadır. Yavuz Vardar; ”Müşterilerimizle bir kere değil, uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Bu üretim anlayışı ile kaliteli, dayanıklı ve güçlü makinaları uygun fiyata üretiyoruz. Bu sektördeki 35 yıllık deneyimimizden dolayı makinalarımıza güveniyoruz.”

VARDAR DERİ MAKİNALARI

Sahip oldugumuz tecrübe.Müsterilerimizin isteklerine kulak vermemiz.

Müsteri memnuniyetini 1. sırada tutmamız.İsimizde kaliteyi ve güveni önplana çıkarmamız.

İsinde profesyonellesmis ekip ile çalısmamız.Teknolojik ekipmanlar kullanmamız.

Aldıgımız isi belirttigimiz sürede teslim etmemiz.Ekonomik imkanlar sunmamız.

Sonuç odaklı çalısmamız.

Müşteri Memnuniyeti

Çözüm Ortağınız

Doğru Ürün, Doğru Teknoloji

Yeniliklerden Haberdar Olun!